Prawie wiek po otwarciu pierwszych kaerów, strażnicy pozostający w ich wnętrzach zaobserwowali zjawisko, które zasiało grozę w ich sercach – magiczne Zegary Żywiołów drgnęły i zaczęły się unosić w zastraszającym tempie. Werdykt badających tę sprawę magów był błyskawiczny – poziom magii zaczął rosnąć i już zbliża się do poziomu sprzed ostatniego Pogromu. Wszystkie społeczności postawiono w stan gotowości, gdyż kolejny kataklizm w tak krótkim czasie mógłby rozerwać na strzępy Wzorzec Barsawii. Za namową swoich Consorti, Alachia postanowiła sprowadzić do Krwawej Puszczy legendarnych Dawców Imion najmocniej powiązanych ze wzorcem prowincji. Los Barsawii i całego świata miał rozstrzygnąć się w miejscu, w którym zaczęła się historia Wieku Legend… W Sercu Lasu, centrum Smoczej Puszczy, z którego półtora milenium temu został wygnany Elianar Messias.

Multisesja to wydarzenie dla ponad 20 graczy, którzy wspólnie wezmą udział w epickiej kampanii przygotowanej specjalnie na Orichalcum i poprowadzonej przez najbardziej obeznanych w uniwersum ED, Mistrzów Gry.

Dołącz do jednej z czterech drużyn i wciel się w adeptów kształtujących losy świata Earthdawna. Odkryj prawdę stojącą za znalezieniem Ksiąg Cierpienia i dowiedz się jaką rolę odegrały w tym Wielkie Smoki.

Mage

rys. Ajsaf: https://www.deviantart.com/art/Mage-658174390