Pamiętajcie, że zapisy na sesje ruszają w czwartek, 14 czerwca, o godzinie 20:00

Hubert ‚Jankoś’ Jankowski

Waszym zadaniem będzie odnalezienie Shivalahali T`Kambras, jednej z najbardziej tajemniczych Adeptek Barsawii. Czeka Was przeprawa przez dżunglę Servos, ukryte świątynie, tajemnicze znaki, szyfry i zagadki, czyli skomplikowane i trudne poszukiwania. Przekonacie się też, że grzechy przeszłości rzucają długie cienie, a pokuta może trwać bardzo, bardzo długo. W tle intrygi polityczno-handlowe na Tylonie i jego okolicach, które tylko w teorii Was nie dotyczą.

Piotr ‚Tęcza’ Tęczyński

– Dobra, mam go! Co teraz?

– Jak to co, gamoniu?! Pakuj go i wracamy. Nie mamy dużo czasu.

– Najadłeś się? Gaś to ognisko i się kładź.

– Kiedy mi się nie chce spać.

– Jak mi znowu uśniesz na war… Słyszałeś to? … Przyspiesz idioto! Doganiają nas!!!

 

Sesja nastawiona na akcję i epickość. Jeżeli jesteś głodny/a wrażeń, zapraszam do mnie.

Michał ‚Kosmit’ Kosmala

„Ta elfia wiedźma jest szalona!” – pomyślała część z Was po usłyszeniu treści zadania, które przyjdzie Wam wykonać (przynajmniej ta część nie będąca Krwawymi Elfami).

„Sprowadźcie legendarne postacie mające wziąć udział w rytuale ratującym Prawdziwy Wzorzec Barsawii przed kolejnym Pogromem.  Przecież każda legenda będzie chciała uratować świat, więc czemu do tak prostego zadania potrzebnych jest tylu wysokokręgowych adeptów?”

– Odpowiedź przyszła razem z Imieniem postaci, którą przypadło Wam sprowadzić – Mistrz Złodziei, Władca i założyciel Kratas… Garthlik Jednooki.

Sebastian ‚Basti’ Wawrzyńczyk

Podróż do Travaru przebiegła Wam w miarę spokojnie. Część drogi przebyliście razem z karawaną kompani handlowej Omasu. Jednak obsydianin nie przyjmuje nikogo i nie wiadomo nawet czy przebywa teraz w mieście. Przed Wami chyba najtrudniejsze zadanie, odnaleźć się w zawiłościach I zależnościach na dworze Omasu. Czas goni a wszyscy patrzą Wam na ręce. Zapraszam na sesję w której będziecie musieli wykazać się zręcznością i sprytem, umiejętnościami dyplomacji i przekonywania.