Z dekretu króla Nedena, władcy Throalu:

“Niniejszym prosi się przywódców wszelkich miast, osad, Domów i wsi o natychmiastowe przekazanie każdemu Adeptowi, że ma on obowiązek zaprzestania używania magii, zaś każdy Dawca Imion posiadający w swoich rękach jakikolwiek artefakt, broń, czy zbroję zużywające magię do działania ma zostać przekazany do wyznaczonych skarbców i zamknięty.

W obliczu tak potężnego zagrożenia, jakim jest kolejny Pogrom, nie możemy pozwolić na ciągłe podnoszenie poziomu magii i narazić, tym samym, Barsawii na kolejną katastrofę.

Król Neden powołał radę najznamienitszych mędrców w królestwie, aby znaleźli jak najlepsze wyjście z zaistniałej sytuacji. Do tego czasu używanie magii zostanie całkowicie zakazane zaś złamanie owego zakazu będzie skutkowało natychmiastowym aresztowaniem.”

Barsawianki i Barsawianie, Dawcy Imion wszelakich ras i dyscyplin, Adepci. Niniejszym, w zgodzie z wolą miłościwie nam panującego Króla Nedena, pragniemy zaprosić Was na niezwykłe wydarzenie. Oto, w niewielkiej wiosce, spotkają się wszyscy Ci, którzy noszą w sercu Barsawię. Kraina nasza znów stoi przed wielkim zagrożeniem. Apelujemy więc – przybądźcie tłumnie, albowiem każdy Dawca Imion, nawet ten najmniejszy, może się przyczynić do jej chwały!

EDko-maniacy ze Stowarzyszenia Topory zapraszają miłośników Przebudzenia Ziemi na konwent poświęcony naszemu ulubionemu systemowi. Konwent odbędzie się na terenie leśniczówki w Głuchowie, nieopodal Rawy Mazowieckiej.

W programie:

  • MULTISESJA!
  • prelekcje
  • konkursy
  • sesje

Wiele wspaniałych nagród!

Na zakończenie konwentu, jak to u nas w tradycji, organizujemy ognisko integracyjne. Nie zapomnij o musztardzie 😉

Bądźcie czujni – będziemy uzupełniać informacje na bieżąco.

UWAGA!
Udział w konwencie tylko po wcześniejszym zapisaniu się poprzez formularz:
http://orichalcum.topory.org/index.php/wstep-na-orichalcum/

%d bloggers like this: