Kto był na Zjavie już wie, że tegoroczne Orichalcum uświetni wizyta gości z FASA 😀

Przed Wami Andi Watson i Josh Harrison 😀

Andi Watson jest entuzjastą stołowych gier RPG, który ma ponad dwadzieścia lat doświadczenia jako Mistrz Gry i jako gracz. Ma doświadczenie w pracy z wieloma systemami i szczególnie ceni sobie prowadzenie tych mniej popularnych. Od dwóch lat pracuje dla FASA Games, Inc. Obecnie jest Project Managerem i członkiem Zarządu FASA. Jej miłość do społeczności fanów fantastyki i RPG sprawiła, że jest jej aktywnym członkiem.

Josh Harrison jest fanem Earthdawna od dawna, od czasu zakupu podręcznika w 1993 roku. Działał aktywnie w społeczności fanów od drugiej połowy lat dziewięćdziesiątych. Był konsultantem Drugiej Edycji na początku 21 wieku oraz został edytorem wspomagającym edycji Classic wydawanej przez RedBrick Ltd.

 

W 2013 roku udało mu się zostać Line Developerem Earthdawna – główną osobą odpowiedzialną za to co znajdzie się w podręcznikach. Wraz ze swoim zespołem rozpoczął długi proces pisania i korekty czwartej edycji oraz stworzył fundamenty do pierwszych kilku dodatków. Dołożył wszelkich starań by uczcić 25-o letnią spuściznę Earthdawna wykorzystując doświadczenia zdobyte na poprzednich edycjach gry.

%d bloggers like this: