Przedstawiamy Wam Mistrzów, którzy poprowadzą dla Was Multisesję. Dziś poznacie czwórkę, która poprowadzi sesje piątkowe.

Paweł ‘Cryingorc’ Jankowski

sesja eliminacyjna

Z wykształcenia przyrodnik, z pasji badacz słowiańszczyzny, a z zainteresowania miłośnik Earthdawna. Zakochał się w Barsawii od chwili, kiedy system ukazał się na polskim rynku. Niezwykłość i egzotyka świata sprawiła, że Przebudzenie Ziemi zajmuje pierwsze miejsce na jego półce.

Bartosz Wójcik

sesja eliminacyjna

Tajemniczy człowiek, ale ci, którzy go znają wiedzą, że z grami fabularnymi ma do czynienia nie od wczoraj. Swoje pierwsze kroki stawiał już w podstawówce (czytaj: w zamierzchłych czasach, kiedy nie było jeszcze powszechnie dostępnego Internetu i telefonów komórkowych), gdy kolega dostał w prezencie „Wiedźmina: Grę Wyobraźni” i należało ją przetestować. I choć, z graniem na podręcznikowych zasadach nie miało to za wiele wspólnego, to dla małego Bartka była to przepustka do wielkiej pasji. Odłożona na kilka lat, doczekała się swojego renesansu w liceum, gdzie jako gracz przemierzał regiony Barsawii oraz kilkunastu innych uniwersów. I tak mu zostało do dziś, czyli przeszło 10 lat. Jednak w końcu musiał nadejść ten dzień, gdy Bartek wziął się za prowadzenie.

Hubert ‚Jankoś’ Jankowski

sesja eliminacyjna

Z wykształcenia historyk-mediewista, od dziewiętnastu lat zafascynowany szeroko pojętą fantastyką a przede wszystkim grami fabularnymi. Częściej prowadzi niż gra, zwłaszcza Zew Cthulhu, Monastyr i Earthdawna. Założyciel i prezes Rawskiego Stowarzyszenia Miłośników Gier Fabularnych i Fantastyki „Topory”. Koordynator ośmiu edycji konwentu Toporiada, pomysłodawca oraz sędzia odbywającego się na Toporiadzie konkursu na najlepszego gracza i najlepszego MG „Złote Topory”. Sędziował również w konkursie „Złote Kości” i Pucharze Mistrza Mistrzów. Koordynował blok RPG na takich konwentach jak Porytkon, Warkon czy SkierCon. Na wielu imprezach twórca punktów programu dotyczących głównie Monastyru, Earthdawna, a także konkursów narracyjnych. Koordynator zeszłorocznego Orichalcum i pomysłodawca, wraz z Maciejem ‚Ślimakiem’ Winnickim Multisesji w ED.

 

 

Sebastian „Basti” Wawrzyńczyk

sesja eliminacyjna

Urodzony w 1978. Fantastyką interesował się od zawsze. Grami fabularnymi od 1994 roku. Zaczynał jako mistrz gry by dopiero po roku siąść po drugiej stronie stołu i spróbować jako gracz. Od tamtego czasu grał i prowadził większość systemów wydanych po polsku oraz wiele po angielsku. Uwielbia testować nowe mechaniki i konwencje, od sword & sorcery przez horror po cyberpunk i hard sf. Był sędzią na Złotych Toporach, pomaga w organizacji konwentów Twierdza i Cytadela. Jeden z administratorów grupy „Panie i panowie, Zagrajmy w RPG” i “Szkoła Mistrzowania (RPG)”. Prowadzi bloga beastworm.wordpress.com

W Earthdawnie uwielbia powiązanie mechaniki z opisem świata a dodatki do tego systemu uważa za jedne z najlepszych i najbardziej klimatycznych dodatków stawiając je zawsze jako wzór. Jego ulubiona rasa to t’skrangi.

%d bloggers like this: