Poznaliście już Mistrzów Multisesji, teraz czas ujawnić kto stoi za całym konwentem 😉 W tym roku Orichalcum koordynują:

Monika ‘Auraya’ Czyżowicz, Renata ‘Etopka’ Goździk oraz dwaj z czterech Mistrzów Multisesji, Piotr ‘Tęcza’ Tęczyński i Michał ‘Kosmit’ Kosmala

Renata ‘Etopka’ Goździk

Od dziecka obcująca ze światem fantasy.  Od 3 lat działająca w Stowarzyszeniu „Topory”. Koordynatorka konwentu Siekieriada 2016. Swoją przygodę z RPG rozpoczęła od Warhammera, ale to Earthdawn skradł jej serce i stał się jej ulubionym i najczęściej grywanym przez nią systemem RPG.

Monika ‘Auraya’ Czyżowicz

Czytaniem zaraziła ją mama, fantastyką przyjaciele a RPGami Earthdawn. Z pozoru Obsydianin, w głębi serca wietrzniak. Gracz, Mistrz Gry, organizator konwentów Cytadela i Twierdza, sędzia Pucharu Mistrza Mistrzów. W wolnym czasie, którego notorycznie jej brakuje, pisze opowiadania i bloguje.

Piotr ‚Tęcza’ Tęczyński

Wychowany na Warhammerze i D&D. Z biegiem lat poznał wiele systemów. Nie boi się eksperymentować z RPG-ami i poznawać nowe światy.

Lubi wspomnianego już Warhammera i Monastyr ale to EarthDawn fascynuje go najbardziej. Nie lubi sesji liniowych, ceni sobie elastyczność i zdolność improwizacji u mistrzów gry.

Organizator kilku i koordynator jednej z Toporiad oraz jeden z koordynatorów, zeszłorocznego, Orichalcum. Jego przygoda z ED zaczęła się około 9 lat temu. Od tamtej pory regularnie gra, a od dwóch lat, również prowadzi sesje.

Michał „Kosmit” Kosmala

Earthdawn jest systemem od którego zaczynał przygodę z „Nazwanymi” erpegami. Sam siebie określa jako „Mistrz Gry od niechcenia”, bo… innym w jego drużynie nie chciało się prowadzić. Przez te wszystkie lata dojrzewał jako MG i prowadził sesje w konkursach dla graczy Gramy!, Nerd i Archipelag. Swoje kroki w fandomie stawiał razem z grupą prelekcyjną Master-mind, co doprowadziło do powstania bloga Kosmit Paczy i organizacji trzech mikrokonwentów „Kosmitkon”. Jest maniakiem ED, ale nie stroni od innych systemów. Eksperymentuje z połączeniami między światami Earthdawna i Shadowruna, czego efektem była jego sesja „Shadowdawn” na zeszłorocznej Toporiadzie. Ostatnio można go spotkać na warszawskich „Wieczorach Mistrzów” i „Czasie na przygodę”.

%d bloggers like this: