Witajcie Dawcy Imion, w ten piękny, wiosenny dzień! Dziś przynosimy Wam wieści o tegorocznych Organizatorach najfajniejszej EDekowej imprezy na Świecie 😀 Przed Wami Wielka Trójca 😀

A już wkrótce pojawi się wydarzenie i więcej szczegółów dotyczącej tegorocznego rozkładu jazy 😉 Bądźcie czujni.

Monika ‘Auraya’ Czyżowicz

Czytaniem zaraziła ją mama, fantastyką przyjaciele a RPGami Earthdawn. Z pozoru Obsydianin, w głębi serca wietrzniak. Gracz, Mistrz Gry, organizator konwentów Cytadela i Twierdza, sędzia Pucharu Mistrza Mistrzów. W wolnym czasie, którego notorycznie jej brakuje, pisze opowiadania i bloguje.

 

Aleksandra 'Olivander’ Zaręba

„Ma duszę T’skranga, ale serce Orka” tak można by ją określić. Dusza T’skranga głównie przejawia się byciem duszą towarzystwa i gadatliwością, a jak się przyczepi, to pewnie spróbuje ci coś sprzedać. Serce Orka, znaczy kochać całym sobą, a trudno znaleźć u niej inną miłość niż fantastyka, czy też po prostu czytanie. Graczka RPG, (powiedzmy) Mistrzyni Gry, a przy okazji jedna z pierwszych członkiń Górnośląskiego Oddziału Stowarzyszenia Topory i organizatorka jego pierwszego mini-konwentu Śląskiego Weekendu RPG. Gdy trafi się wolna chwila, szkoli się, by lepiej tworzyć dziwne ilustracje.

 

Gabriel 'Muffin’ Wołynko

Od dziecka miłośnik fantastyki i książek. Gracz i Mistrz Gry z trzyletnim doświadczeniem, oraz członek Stowarzyszenia „Topory”. Twórca i administrator stowarzyszeniowego serwera Discord. Los popchnął go na ścieżkę Mistrza Gry, gdy pewnego dnia wraz ze znajomymi zapragnęli zagrać sesję, lecz nikt z zainteresowanych nie garnął się do jej przygotowania oraz poprowadzenia. W ten oto sposób Muffin rozpoczął swoją przygodę po drugiej stronie opowieści. Jest Munchkinem jakich mało, zwykle w pozytywnym tego słowa znaczeniu. Często po zagraniu paru sesji, w roli gracza, jest w stanie pomagać innym w zakresie mechaniki danego systemu i tłumaczyć ją od zera. Znerdziały gość, który mógłby bez przerwy grać w RPG!

%d bloggers like this: